MENU
ТРИ В ОДНОМУ
Мочевин-К
новітній клас супердобрив
патент №45214А 15.05.2002

         Роботи по дослідженню властивостей органічних кислот карбонового циклу в НВО «Агронауковець» почалися в 1987 році сумісно з інститутом органічної хімії ім. Н.Д. Зелінського АН УРСР. За цей період, включно до 2002 року, було отримано 10 (десять) бакових з’єднань нового типу з яких для рослинництва зареєстровано три з’єднання під загальною назвою «Мочевин К» в тому числі за №1, №2 та №6.
         Основні властивості добрив: К1 – корнеутворення – одноразове підживлення рослин в фазі від 3-х до 10-ти листків в нормі 1л/га майже вдвічі посилює кореневу систему, біомасу рослин та їх імунну систему; К-2 – зменшує потребу рослин в волозі вдвічі, значно підвищуючи стійкість до засухи та запалу, потовщує стебла за рахунок блокади гормонів росту та ріст регуляторів, утворює додаткові пагони, сприяє прискоренню дозрівання; К6 – на репродукцію підвищує якість насіння, прискорює появу сходів та збір урожаю на 5-7 діб..(Дивитися, натисність «Звіт») При відсутності вологи зберігає насіння в ґрунті від хвороб та висихання.
         Один літр добрива Мочевин К за рахунок активізації фотосинтезу дає рослинам вуглецю та азоту, що прирівнюється до 100-150 кг фізичної ваги аміачної селітри.
         Супутні властивості:
         Системність, тобто в банкових сумішах з іншими добривами: карбамід, сульфат амонію, Реаком, Гумат, Гумісол, Хломоквид, Сизам, Альфа – Гроу, Кристалон, Нуред – Д та інш., з гербіцидами, фунгіцидами, піретроїдами проводить їх з собою та покращує їх дію вдвічі і вже через 2-3 години після внесення (до дощу) вони працюють в клітинах ростин. При цьому Мочевин-К немає з ними нічого спільного і незалежно від них, є вони чи ні, виконує свою роботу.
         Вищеназвані властивості встановлені також дослідами наукових установ та аграріями, висновки яких слідуючі:
         (Для зручності перегляду доданих документів після натискання "звіт" потрібно натиснути зберегти, а потім розархівувати та відкрити файл з диска.)
         1. Пшениця: Звіт інституту рису.
         Прибавка врожайності продовольчого зерна від застосування добрива Мочевин К2 склала 9,5 ц/га. (Повністю звіт – нажміть «звіт 1».)
         2. Ячмінь:
         Інститут захисту рослин (м. Київ). В порівнянні з десятками інших препаратів, дозволених в Україні, рекомендовано виробництву Мочевин К2:
         Висновок: Для підвищення урожайності та ценотичної стійкості посівів ярого ячменю слід до бакової суміші гербіциду Гранстар Про додавати добриво Мочевин К2 (0,5 л/га). У виробничих умовах обприскування посівів ярого ячменю сумішшю Гранстару Про із прилипачем Альфа-Клей та добривом Мочевин К2 (12 г/га + 500 мл/га + 500 мл/га) забезпечувало надійний захист ярого ячменю від присутності в посівах дводольних видів сегетальної рослинності, і виявилось більш економічно вигідним, в порівнянні із застосуванням Гранстару Про за рекомендованої норми внесення (15 г/га). В порівнянні з контролем додатковийврожай склав 0,92 т/га. Рівень рентабельності при цьому становив 98,7%. (Щоб подивитись повністю – натисніть «звіт 2»).
         3. Кукурудза:
         Житомирська аграрна академія, досліди 2011р.
         Висновки: 1. Оптимальна норма добрива Мочевин К1 при вирощуванні кукурудзи гібриду ДКС 2960 – 1л/га. Вона забезпечила одержання врожаю на рівні 98,7 ц/га, що на 25,7% вище контролю. (Повністю звіт – натисніть «звіт 3»).
         4. Цукровий буряк:
         Інститут цукрових буряків м. Київ.
         Добрива Мочевин К позитивно впливають на отримання додаткової урожайності коренеплодів: до 5,7 т/га і збору цукру до 0,85 т/га. (Повністю звіт – натисніть «звіт 4.1», «звіт 4.2»).
         5. Ріпак: Звіт ІЗПР
         Найвищу урожайність зеленої маси – 470 ц/га або 65,4 ц/га сухої речовини і 27,1 ц/га насіння одержано при застосуванні препаратів Мочевин К6 та Мочевин К1 (осінню). Приріст урожаю становив зеленої маси 46ц або 4ц/га сухої речовини і 5,6ц/га зерна в порівнянні з контролем. Зимостійкість ріпаку збільшувалась на 37-43%. (Повністю звіт – натисніть «звіт 5»).
         6. Горох: Звіт ІЗПР
         Прибавка врожаю зерна гороху від застосування добрив Мочевин К1 та Мочевин К2 в комплексі з гербіцидом та піретроїдом склали відповідно 10,9 та 11,1 ц/га. (Повністю звіт – натисніть «звіт 6»).
         7. Чорна смородина:
         звіт Житомирського національного агроекологічного університету. Висновки: Необхідно проводити позакореневе підживлення рослин складним добривом Мочевин К1 на VI етапі органогенезу способом обприскування, це дає чистий прибуток від 22100 до 45560 грн/га, з рівнем рентабельності від 230 до 248%. (Повністю звіт – натисніть «звіт 7»).
         8. Картопля: Звіт ІЗПР табл.8:
         Рентабельність від застосування добрив класу Мочевин К на картоплях: «Повінь», «Кобза» та «Світанок Київський» склала відповідно: 1689, 10002 та 1775%. (Повністю звіт – натисніть «звіт 8»).
         9. Настала необхідність корегування технологічних карт по вирощуванню сільгоспкультур. За основу можна взяти технологічну карту яка використовується Дворецьким В.Ф. та бригадиром овочеводом Півторак Г.П. (щоб подивитись натисніть «Технологічна карта»)..
         10. Добрива класу «Мочевин-К» сертифіковані та дозволені для використання до 2022 року. (Щоб подивитись дозвільні документи натисніть «Документи 1» і «Документи 1.2 продовження»).
         11. З 2012 року в добрива Мочевин-К додається декілька компонентів (технічні умови зі змінами 1), які значно посилюють продуктивність кореневої системи за рахунок чого рослини використовують з почвиважкодоступні форми азоту, фосфору, калію, мікро-та-макроелементи на 20 – 25% продуктивніше.
         Вище назване встановлено дослідами в Миколаївській аграрній академії професором, доктором с.г. наук Гамаюновою Валентиною Василівною на ячмені, та Науково-інженерним центром «АКСО» національної академії наук України директором, доктором наук Давидовою Ольгою Евстафієвною на пшениці. (Щоб подивитись звіт натисніть «Звіт 10»).
         12. Рекомендуєма інструкція по використанню (натиснути, «відкрити»)
         13. Публікації:
         1. Патент 23719 «Спосіб передпосівної обробки насіння». (натиснути п. 1)
         2. Добриво «Мочевин-К» гарантує прибутковий врожай. (натиснути п. 2)
         3. Науково-виробниче об’єднання «Агронауковець». (натиснути п. 3)
         4. Панацея для полів. (натиснути п. 4)
         5. Лідеру національного бізнес рейтингу. (натиснути п.5)
         6. NPKчи Мочевин-К. (натиснути п.6)
         7. NPKчи Мочевин-К + карбамід 20кг/га. (натиснути п.7)
         8. Колос тягне на героя.(натиснути п.8)
         9. Акт по винограду – прибавка врожаю 10 ц/га, цукристості – 0,9%. (натиснути п.9)
         10. Мочевин-К від будь-яких примх погоди. (натиснути п.10)
         11. Здорова рослина – запорука врожаю 2012 року. (натиснути п.11)
         12. 5 березня 2012 року НВО «Агронауковець» сповнилось 20 років (натиснути п.12)
         14. Добрива класу Мочевин К визнані в Європі. (Щоб подивитись, натисніть «Євро»).
         15. Замовити та придбати добрива класу Мочевин К можна по телефонам 0953431095 ;0965380970
        

         16. Прайс-лист
         Ціна одного літра добрива Мочевин -К, №1, №2, №6 - 43,20 грн. без ПДВ.